Teorie Velkého třesku: 13. řada potvrzena?

Skončí seriál 13. řadou?

Vypadá to, že bychom si Sheldona a jeho partičky mohli užít ještě nějaký ten pátek! Ještě poměrně nedávno se přitom předpokládalo, že seriál The Big Bang Theory by měl skončit svou 12. řadou. Nasvědčovalo tomu hned několik skutečností: Zaprvé – herci mají podepsané kontrakty právě do konce 12. série. Nedávno se také představitel Leonarda, Johny Galecki, nechal slyšet že: „Seriál The Big Bang Theory s dvanáctou sérií končí, a všichni jsme za to rádi.“

Zdá se ale, že finále jedenácté série mělo takový úspěch, že se producenti televizní stanice CBS nechali v rozhovoru slyšet, že by se seriálem rádi pokračovali i po 12. sérii.

Co jim trošku může udělat čáru přes rozpočet (doslova) jsou kontrakty herců, které bude potřeba pro případ 13. série znovu uzavřít. Vzhledem k tomu, že představitelé Shledona, Leonarda a Penny jsou v současnosti nejlépe vydělávajícími televizními herci (za jednu epizodu mají honorář 1 mil. $) může se to televizi CBS pekelně prodražit.

Kvalita posledních sérií má podle nás už trochu klesající tendenci, i tak se ale v redakci modlíme za to, aby k dohodě mezi herci a vedením společnosti CBS došlo! A jak jste na tom vy, ještě vás parta šílených vědců neomrzela?

Update

Ač to píšu velmi nerad, teď už víme, že se 13. série nedočkáme. Televizní stanice CBS (která za seriálem stojí) oficiálně oznámila, že 12. řada je poslední.

Na pokračování bych si teď asi své poslední úpory nevsadil, ale jak se říká, naděje umírá poslední, a tak budeme doufat, že se ještě spolku šílených vědátorů dočkáme.

Prozatím je tu seriál Young Shledon, který se podle mě docela povedl!