Nové hry, vycházející v říjnu

author image od Ismuky | 0 Komentářů | 20. 1. 2019

Podzim je tradičně obdobím, kdy vychází nejlepší hry z celého roku. Připravili jsme pro vás seznam nejlepších her, které vychází v průběhu října. Držte si klobouky, bude to jízda!

Forza Horizon 4

PC, Xbox One – 2. října

Letošní Forza nás zavede do Anglie, kde se bude prohánět historickými místy 450 vozy, kde každý vůz se chová úplně odlišně. Novinou bude střídající se počasí, které výrazným způsobem ovlivní jízdní vlastnosti a fyziku vozu.

cs_CZ

Super Mario Party

Nintendo Switch – 5. října

Oblíbená kolekce miniher vychází nově pro Nintendo Switch.  Mario party hry nejsou tím nejlepším co si můžete v průběhu října pro svou konzoli pořídit, ale pokud hledáte oddechovou hru na party s přáteli, může být Mario Party dobrou volbou.

cs_CZ

Assassin’s Creed Odyssey

PC, Xbox One, PS4 – 5. října

Letošní díly Assassin´s Creed nás zavede do antického Řecka. Poprvé v sérii budeme mít na výběr ze dvou postav, do jejichž kůže se vžijeme; zahrát si můžete buď za půvabnou Kassandru nebo válečníka Alexia. Podle prvních recenzí se zdá, že se letošní díl povedl, a že se máme na co těšit.

cs_CZ

Vypadá to, že pro hráče to budou tento podzim doslova žně. První týden října přináší kvalitní hry a další pecky jsou na obzoru.

Tvůj email není nikdy zveřejněn nebo sdílen. Povinné položky jsou označeny *

Gaming images