Hearthstone: Úřadující mistr světa tom60229 hodnotí aktuální metu

Před začátkem turnaje HCT 2019 Blizzard vyzpovídal jednoho z nejlepších hráčů součastnosti “tom60229” ohledně jeho názoru na aktuální metu a co si myslí, že se bude na turnaji hrát. Dle “toma” je jasně nejoblíbenějším balíčkem na ladderu Bomb Warrior, což asi všichni tak nějak tušíme, vzhledem k tomu, že každá druhá hra na ladderu je právě proti tomuto výbušnému balíku. “Tom” spekuloval, že na v turnaji uvidíme dva druhy lineupů: kontrolní decky s ještě pomalejší mana křivkou než jsme zvyklí, aby dokázali čelit Warriorovi a Aggro decky – Roguny a Druidy, kteří budou Warriora banovat.

Kdo jste turnaj sledoval asi víte, jak moc se “tom60229” trefil! Na turnaji byli jen tři hráči, kteří si troufli do svého lineupu nezařadit Warriora, byli to hráči: Raphael “Bunnyhoppor” Peltzer, Mihai “languagehacker” Dragalin a Torben “Viper” Wahl. Balík, který se objevil u ještě více hráčů byl Tempo Rogue, kterého hráli všichni s výjimkou Luo “Rogera” Shengyuana, který také jako jediný do lineupu zařadil Control Paladina s Hight Priest Thekal a Nozzari.

Na turnaji jsme také viděli Zoo Warlocka, Control Shamana, Midrange Huntera a Khadgar Mage. Na turnaji se také objevil jeden Chef Nomi deck, který s sebou přinesl David “killinallday” Acosta.

A jaký balíček teď nejraději “tom60229” hraje na ladderu? Dle jeho slov je to Resurrect Priest, protože prý ve své hearthstonové kariéře nezažil nic zábavnějšího než je frustrace hráčů Aggro balíčků, kteří se stále snaží projít skrz jeho taunt miniony.

 

Zdroj: news.blizzard.com