Gamerila hledá redaktory!

V poslední době všichni někoho nebo něco hledají a my v Gamerile ti narozdíl od nich nemůžeme nic nabídnout. Pokud vezmeš práci redaktora u nás, pravděpodobně dáš mámě konečně důvod, aby vyprávěla, že nic produktivního neděláš a jen hraješ hry.

Pokud jsi ale náš člověk, tak tě tohle nezastaví. Moc dobře víš, že legendární rank se bez grindu dát nedá, že bez repky nejsou létající mounti, a že do mythic raidu se dostanou jen nejzkušenější. Víš zkrátka, že bez trošky úsilí nezískáš nic, na co bys mohl být později hrdý.

Gamerila je projekt, který aktuálně táhne jeden člověk. Vedle Gamerily provozuji ještě web hrynapocitac.cz, což je web s o trošku větší historií a Facebook skupinou, která má přes 3 200 členů. Web už dávno přerostl z původního projektu nadšence, a práce po večerech už mu nestačí. Pro další rozvoj potřebuje právě tebe!

Chtěl bych najít stejné herní nadšence jako jsem já, kteří se budou podílet na vybudování unikátního portálu, kde si čtenáři mohou nejen o hrách přečíst, ale také si zahrát online turnaj nebo získat tipy na zajímavé seriály, knížky nebo komiksy.

Když jsem psal, že Gamerila ti nemůže nic nabídnout, nebyla to tak úplně pravda. Vlastně toho můžeš získat celkem hodně:


  • nemusíš mít žádné zkušenosti, ale naopak jich můžeš kopec získat. Napsat si práci redaktora do životopisu vůbec nevypadá špatně.
  • může tě těšit, že si tvé články přečte slušný počet lidí. Díky Facebooku mají články dosah mezi 1000-2500 uživatelů.
  • pokud na tebe bude spoleh a budeš dodržovat termíny, můžeš získávat hry k recenzi zdarma – už žádné čekání na vánoční výprodeje na Steamu 🙂
  • pokud se osvědčíš, můžeme se domluvit na finanční odměně

A hlavně, Gamerila a hrynapocitac.cz mají reálnou šanci být dalším velkým portálem českého internetu. U zrodu něčeho takového není člověk každý den.

Pokud se chceš stát herním redaktorem, napiš nám něco o sobě na email: redakce@hrynapocitac.cz