Chystá se Battle Royale hra Fear the Wolves od tvůrců trilogie S.T.A.L.K.E.R.

Studio Vostok Games, původní vývojáři trilogie S.T.A.L.K.E.R., se už v roce 2015 objevili s post-apokalyptickou free-to-play střílečkou Survarium. Letos o sobě ovšem dávají vědět s novým titulem – Battle Royale hrou Fear the Wolves odehrávající se v Černobylské Zóně!

Na mapě s temnou až hororovou atmosférou se najednou sejde 100 hráčů bojujících proti sobě s jediným cílem – dostat se včas k helikoptéře která má místo pouze pro jediného pasažéra. V cestě vám ovšem nebudou stát jen hráči, ale také radioaktivita upozorňující na sebe děsivým cvakáním Geigrova čítače, všudepřítomné anomálie známé právě z původního S.T.A.L.K.E.R.A., nebezpeční mutanti, dynamicky měnící se počasí a cyklus dne a noci.

Do extrémně zamořených oblastí se ovšem vyplatí vkročit, protože v nich budete mít možnost nalézt speciální vybavení, které jinde nenajdete. K tomu vám pomohou nalezené plynové masky a protiradiační obleky. Jak čerstvě vydaný trailer napovídá, budeme moci usednout i za volant různých vozidel, které nám usnadní cestu k cíli. Fear the Wolves má podle všeho samotný Battle Royale oživit o nový originální mód.

Vydání hry by jsme se měli dočkat již letos na PC, na konzole ovšem se zpožděním. Počítá se i s early accessem, avšak pouze pro PC.