Assassin´s Creed Unity zažívá pozitivní review bombing na Steamu

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že se Ubisof, po požáru katedrály Notre Dame rozhodl věnovat 500 000€ na rekonstrukci a po celý týden rozdává Assassin´s Creed Unity zdarma. Reakce hráčské veřejnosti na sebe nenechala dlouho čekat a Assassin´s Creed Unity na Steamu zažívá tzv. pozitivní review bombing. Jen za poslední dny hře přibylo přes 930 “Velmi kladných” recenzí.

Assassin´s Creed Unity asi není jméno hry, která vás jako první napadne, když se řekne nejlepší díl série nebo nezabugovaná hra. Opak je pravdou. Když tento díl vyšel, hráči nemohli Ubisoftu přijít na jméno. Hra byla zabugovaná a PC port hry byl neodladěný a hra se sekala i na výkoných strojích. Fungování hry pak částečně opravily patche. Pokud jste v roce 2014 Assassin´s Creed Unity nezažili, zde je sestřih bugů a glitchů, abyste si mohli udělat představu, jak hra v té době vypadala.

Zdá se ale, že po posledních událostech je Ubisoftu vše zapomenuto a hra si na Steamu, co se hodnocení týče, napravuje reputaci. Jde asi o první případ, kdy vidíme pozitivní review bombing, tedy že se hráči snaží uměle zvednout hodnocení nějaké hry. Za nás si Ubisoft rozhodně za své nedávné kroky zaslouží vidět, že hráči oceňují, jak se zachoval.