Do World of Warcraft míří další nová rasa: jsou jí temní San’Layn!

Dle zatím nepotvrzených informací bude další tzv. allied race (novou hratelnou rasou, jejíž zpřístupnění je podmíněno splněním určitých podmínek) rasa San’Layn! Pokud tak jako my netušíte co se pod tímto názvem skrývá, vězte, že jde o rasu nemrtvých elfů.

Tito původně Blood elfové přišli do Northrendu spolu s Illidanem, když pronásledovali Arthase. Po porážce Illidana se část jeho elfů nestačila stáhnout a byla tak vydána na pospas nemrtvé Pohromě. Arthas jak už ukázal dříve, má pro elfy slabost, a proto padlé elfy oživil a učinil z nich generály ve své armádě. Veteráni, kteří hráli v období datadisku Wrath of the Lich King si jistě vzpomenou hned na několik známých postav z rasy San’Layn:

Blood Prince Council

 

Blizzard zatím oficiálně nepotvrdil přidání této rasy do World of Warcraft, ale to, že k tomu skutečně dojde, ukazuje hned několik indicií v betaverzi nového datadisku Battle for Azeroth. Toto téma hezky zpracoval youtuber BelluarGaming, pokud se chcete o tomto téma dozvědět více, určitě doporučujeme jeho video:

Ismuky Author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.